Aktualności

SNS – Tytanowy Manicure to absolutna nowość na rynku polskiej stylizacji paznokci.
V&K Cosmetic jest wyłącznym dystrybutorem produktów SNS w naszym kraju.

SNS został stworzony dla osób, które cenią naturalne i zdrowe produkty do stylizacji paznokci. Firma SNS powstała w 1996 roku i przez te lata zdobyła uznanie i zwolenników na całym świecie, przede wszystkim w USA, Australii, Kanadzie, Anglii a od roku również w Polsce.

Bardzo często, pomimo zdrowego trybu życia nasze paznokcie nie są w dobrej kondycji. Brak cennych składników witaminowych powoduje, że paznokcie stają się matowe, łamliwe, rozwarstwiają się i są podatne na różne choroby. SNS jest sposobem, aby wzmocnić je od zewnątrz, gdyż dostarcza wystarczająca dawkę odpowiednich witamin takich jak A, E d3 b5 oraz wapń.
Nie od dzisiaj wiadomo, że witamina E (tokoferol) jest nazywana witaminą młodości, dzięki niej nasze paznokcie nie żółkną, z kolei wapń będzie chronił nasze paznokcie przed łamaniem, rozwarstwianiem oraz spowoduje, że będą mniej kruche. Pierwsze efekty możemy zauważyć już po drugiej aplikacji a przy regularnym stosowaniu dostrzeżemy długofalowy rezultat.

Produkty SNS to zupełnie rewolucyjny sposób na zdrowe i zadbane paznokcie oraz doskonała alternatywa dla paznokci żelowych, hybrydowych, akrylowych. Ważnym elementem przy aplikacji produktów do manicure tytanowego jest fakt, że nie używamy Lamp UV, której promienie sprzyjają powstaniu czerniaka paznokci oraz skóry dłoni.

Tytanowy Manicure – dotychczas niestosowana metoda stylizacji z wykorzystaniem pudrów amerykańskiej firmy SNS gwarantuje:

  • naturalną grubość paznokcia,
  • wzmocnienie naturalnej płytki

sns_logo


 

LASER VariLite 532/940 nm

System VariLite stanowi kompleksowe rozwiązanie w dziedzinie laserowego leczenia zmian skórnych. Znajduje zastosowanie w terapii wielu schorzeń, m. in. przy leczeniu zmian naczyniopochodnych, zmian naczyń kończyn dolnych, łagodnych zmianach barwnikowych, zmianach skórnych, nieostrych stanach zapalnych trądziku pospolitego. Tak szerokie spektrum zastosowań czyni z produktu VariLite najbardziej wszechstronny i nowoczesny półprzewodnikowy system laserowy dostępny na rynku.

Zastosowania kliniczne

Laser o podwójnej długości fali VariLit wytwarza wiązkę zieloną o długości fali 532 nm oraz wiązkę podczerwoną 940 nm, co pozwala zoptymalizować parametry zabiegowe w zależności od wskazań klinicznych:

  • Wiązka 532 nm znajduje zastosowanie przy leczeniu zmian naczyniopochodnych, zmian barwnikowych, zmian skórnych, trądziku. Istnieje możliwość współpracy lasera z urządzeniem ScanLit przy wykonywaniu zabiegów twarzy w technologii MicroSpot.
  • Wiązka 940 nm znajduje zastosowanie przy leczeniu głębiej położonych oraz większych naczyń krwionośnych (0,3-1,5 mm średnicy), w tym zmian naczyniowych kończyn dolnych, oraz przy usuwaniu włosów z małych powierzchni ciała.

Zmiany naczyniowe

  • teleangiektazja, naczyniaki gwiaździste, naczyniaki starcze [Cherry Haemangioma], neowaskularyzacja, Venous Lakes, zmiany naczyniowe kończyn dolnych, trądzik różowaty, naczyniaki płaskie [Port Wine Stains]

Zmiany skórne

  • brodawki zwykłe, keratoza, brodawki starcze

Zmiany pigmentacyjne

  • plamy posłoneczne, Dermatosis Papulosis Nigra, poikiloderma Civatte’a, plamy typu cafe-au-lait, melanoderma, piegi

 

Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.