O mnie

Witam serdecznie na stronie Salonu kosmetycznego LILA.

Nazywam się Lilia Niewęgłowska, jestem dyplomowaną kosmetyczką jak również wizażystką. Ukończyłam Policealne Studium Kosmetyczne we Wrocławiu oraz kursy i szkolenia  z zakresu kosmetyki twarzy.

Wykonuję profesjonalny make up okolicznościowy, ślubny, wieczorowy, posiadam również duże doświadczenie w zakresie zabiegów na twarz, szyję i dekolt. Swoją pracę traktuję jako moją pasję i wykonuję z wielkim zaangażowaniem.

W moim salonie pragnę zaoferować Państwu najwyższą jakość usług kosmetycznych i przytulną atmosferę gwarantując przy tym indywidualne podejście do klienta. Zawsze staram się zrozumieć Państwa potrzeby i oczekiwania, które z przyjemnością będę realizować.

Aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo, gabinet wyposażony jest we własny, spełniający najwyższe wymogi Autoklaw klasy B, który do sterylizacji narzędzi wykorzystuje frakcjonowaną próżnię wstępną. Całkowite usunięcie powietrza uzyskuje się w wyniku przeprowadzenia sekwencji impulsów próżni i wstrzyknięć pary. Jest to najlepsza spośród aktualnie dostępnych technik, umożliwiająca sterylizację każdego rodzaju produktu,

salon kosmetyczny Lila o mnie

Komentarze są wyłączone.